Panele ścienne dekoracyjne – Kraków

Okładziny ścienne to funkcjonalny i oryginalny pomysł na aranżację wnętrza. Łatwo je zamontować, nie brudzą się, odpowiednio dobrane mogą zakamuflować nierówności na ścianach. Występują w wielu kolorach i wzorach, przez co można je dopasować do każdego pomieszczenia – również użytkowego, takiego jak pub czy sklep.
Od wielu lat zajmujemy się kompleksowymi remontami, obejmującymi m.in. montaż paneli ściennych dekoracyjnych w Krakowie. Współpracujemy z architektami, więc nie musisz martwić się o estetykę wnętrza ani szukać inspiracji i denerwować się, że brakuje Ci pomysłu na atrakcyjne wnętrze. Kwestie designu i wykonania zostaw nam – efekt na pewno Cię zaskoczy!

Panel dekoracyjny 3D, panele ozdobne na ścianę

Panele dekoracyjne 3D charakteryzują się wyraźną, przestrzenną fakturą. Są lekkie, można je dowolnie łączyć bez widocznych spoin. Pasują do salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, a nawet do nowoczesnego biura czy gabinetu. Położone w odpowiednim miejscu mogą je optycznie powiększyć lub pomniejszyć. Kształtowanie przestrzeni w ten sposób to jeden z najgorętszych trendów w dziedzinie aranżacji wnętrz.
Za pomocą paneli dekoracyjnych łatwo wydzielimy też strefy, a także wykonamy niebanalną dekorację kontuarów lub filarów. Panele można docinać, uginać, a wybrane modele dostępne są w wariancie samoprzylepnym, co dodatkowo ułatwia pracę.

Maty na ścianę Sibu – hit aranżacji!

Zajmujemy się montażem nowoczesnych austriackich okładzin, zwanych matami Sibu. Okładziny te występują w wielu rodzajach: akrylowe o zdefiniowanej strukturze, gładkie, z efektem lustrzanym lub imitujące wygląd naturalnych materiałów, maty do złudzenia przypominające skórę, mozaiki, trójwymiarowe, półprzepuszczalne, z drewnianym dekorem, wyglądające jak szkło, wypukłe, wklęsłe…
Sibu łączy w sobie perfekcyjne wykonanie i unikatowy design. Maty można dowolnie kształtować, przyklejać je do ścian, mebli i wszelkich gładkich powierzchni. Są chętnie wykorzystywane przez architektów, bo dodają charakteru wszelkim pomieszczeniom, a równocześnie niezmiennie cieszą się
popularnością wśród naszych Klientów.

Kraków – płyty 3D na ścianę, maty Sibu

Okładziny ścienne zadowolą miłośników klasyki i nowoczesności. Powiększą przestrzeń, sprawią, że stanie się bardziej przytulna lub przykuwająca wzrok. Sprawdzą się nie tylko w domach i mieszkaniach, ale również w hotelowych pokojach i recepcjach, restauracjach oraz salach wynajmowanych na wszelkie uroczystości.
Maty imitujące drewno czy kamień będą korzystniejszym rozwiązaniem niż stosowanie naturalnych materiałów, które nie mają tak wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne, np. promieniowanie słoneczne. Pielęgnacja okładzin ściennych nie jest wymagająca, trudno je zarysować czy zniszczyć. Jeśli dany wzór nam się znudzi, demontaż lub wymiana maty na inną również nie będą się wiązać z remontową rewolucją.

Dzięki naszej współpracy z doświadczonymi architektami możemy zaproponować idealnie dopasowane oświetlenie, które wzmocni efekt i jeszcze lepiej wyeksponuje wybraną przez nas okładzinę ścienną. Zapraszamy do kontaktu!